Jak se vám líbí nová C. J. Parker?

Jak se vám líbí nová C. J. Parker? Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Snese srovnání se sexy Pamelou? Hvězdou nové Pobřežní hlídky bude modelka ze sbírky Leonarda DiCapria

Legendární sexbomba si nejspíš musí myslet, že svět spěje do záhuby. Poté, co se Pamela odhalila v posledním hanbatém čísle Playboye, se dozvěděla, že ji v nové verzi Pobřežní hlídky nahradí nepříliš obdařená Kelly Rohrbach.

Pamela Anderson (54) novým dílům Pobřežní hlídky od počátků nefandila, protože je přesvědčena o tom, že původní seriál byl kvalitní a nepotřebuje aktualizovat. Nejvíc jí ale pije krev to, že by na ikonické plavčici C. J. Parker, jíž propůjčila svou tvář a ňadra, měla parazitovat jiná herečka.

Červené plavky oblékne modelka s drobnými hereckými zkušenostmi Kelly Rohrbach, již nejvíce proslavil poměr s Leonardem DiCapriem (46). Atraktivní blondýnka sice získala roli C. J. Parker, ale údajně přišla o roli holky největšího hollywoodského proutníka. Modelka a herec už spolu prý nerandí a přelom roku trávili odděleně. Zatímco Kelly byla se svou rodinou, Leonardo si užíval v baru v obležení sexy kočiček, jak to má ve zvyku.

Překvapivou informaci o obsazení nové Pobřežní hlídky přinesl Dwayne Johnson, který si v seriálu také zahraje. Ten na sociální síti zveřejnil záběr z natáčení, na němž je zvěčněn s Kelly v červených plavkách, v nichž Pamela Anderson v 90. letech při běhu rozvlnila své silikony. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků