Kolik kilo chcete letos zhubnout?

Stále dokola si říkáte, že uděláte něco se svojí postavou. Správně tušíte, že základem je bohatá a pestrá strava doplněná o pohyb. Důvěřujte odborníkům a vyvarujte se drastických diet. Rok 2016 může být zlomový. Tak kdy jindy je vhodnější doba než právě teď?
Jídelníček od odborníka zdarma. Ještě dnes!

Jídelníček od odborníka zdarma. Ještě dnes!

Chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo si zkrátka „jen“ udržet stávající váhu a vyhnout se nežádoucímu jojo efektu? Nechte si sestavit jídelníček přesně podle vašich individuálních potřeb. Vyplníte krátký dotazník a do dvou minut objevíte v emailu jídelníček sestavený na míru vašim požadavkům. Odbornice na výživu zohledňuje typ povolání, zdravotní problémy či potravinové alergie. Díky našemu internímu výpočtu zjistíte, jaký je váš doporučený denní příjem a k tomu získáte seznam receptů včetně gramáže potravin. Jíst zdravě nebylo nikdy jednodušší. Přidejte se k téměř 700 000 spokojených uživatelů, kterým jsme změnili stravovací návyky k lepšímu.

Vyzkoušet zdarma
nyní na www.pestryjidelnicek.cz
1 kg za 1 týden dole! Nevěříte?

1 kg za 1 týden dole! Nevěříte?

Základní mantrou při hubnutí je individuální přístup. Výživový poradce s vámi probere aktuální zdravotní stav a pokusí se přijít na kloub příčinám stravovacích poruch. Díky speciální váze zjistí složení vašeho těla. Odborník na výživu zanalyzuje váš zdravotní stav a stravovací návyky. Bude tak schopen sestavit jídelníček na míru přímo pro vás. Zároveň doporučí ideální druh pohybových aktivit a vybere ty nejvhodnější z našich potravinových doplňků na podporu vašeho hubnutí. Na cestě za vysněnou postavou je stále k dispozici k pravidelným konzultacím, které vám nezaberou více než 15 minut času. Při dodržování doporučeného postupu se první výsledky dostaví už za týden. Tak na co ještě čekáte?

Vyzkoušet zdarma
nyní na www.pestryjidelnicek.cz

Časová osa článků