Co k tomu dodat...

Co k tomu dodat... Profimedia.cz

Další trapné gesto hollywoodské nešťastnice: Nejzoufalejší americká herečka ukazovala kalhotky na bruslení

7. ledna 2016 21:56

Americká herečka Phoebe Price (45) marně touží po rozšíření své filmografie. Režiséři ji obsadili jen do několika málo epizodních rolí (například seriálu Akta X), ale pak na ni zapomněli.

Rodačka z Alabamy však vytrvale dobývá Hollywood prostřednictvím svých laciných gest, o které mají fotografové v Los Angeles neustálý zájem. Zatím však kupodivu nedostala nabídku ani na hraní ve filmech pro dospělé publikum.

Vyžilá zoufalka se naposledy snažila zaujmout kohokoli z filmové branže jako lascivní krasobruslařka. V Kalifornii sice panují poměrně příjemné teploty, ale přesto se snaží vyjít vstříc i milovníkům zimních sportů.

Výhodou je to, že na kluzišti můžete klidně bruslit jen v krátké sukénce. A přesně to udělala Phoebe Price. Místo poklidného bruslení však tato herecká antihvězda schválně roztahovala nohy a vystavovala na odiv své kalhotky.

Pokaždé samozřejmě za přítomnosti lačných fotografů. Není divu, že tato ženština s pochybnou pověstí zatím nezazářila v žádném oskarovém snímku, což je prý její velký sen. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků