Kim Kardashian s manželem a babičkou

Kim Kardashian s manželem a babičkou Profimedia.cz

Hubnoucí Kim Kardashian se ukázala poprvé od porodu na matčině vánoční párty

Poprvé jsme si museli počkat celé dva měsíce, než Kim Kardashian (40) po porodu dcery North vylezla z ulity a odhalila výsledky shazování těhotenských kil. Tentokrát to ovšem netrvalo ani měsíc. Syna Sainta televizní hvězda uvítala do rodiny 5. prosince a nechyběla již na povánočním večírku své matky Kris Jenner, který se konal o víkendu.

Kim sdílela několik snímků z rodinné sešlosti v matčině sídle v Hidden Hills. Impozantní byl například vánoční stromek ve foyer domu, před nímž se Kim zvěčnila s manželem Kanyem Westem a dcerou v náručí. Odvážný černý model s prosvítající podprsenkou dvojnásobná maminka odlehčila francouzskými copy, které měla zapletené i roztomilá dvouapůlletá North. Jen novorozeného synka nebylo nikde vidět.

Hubnutí bere Kim i tentokrát velmi vážně a občas se svěří, kolik kilogramů už má dole. Poté, co se během druhého těhotenství dostala až na 86 kilogramů a podle svých slov z toho ‚málem umřela‘, by se ráda vrátila na původních 59 kilo, které údajně měla před početím. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků