Tom Cruise by si prodejem nemovitostí mohl přijít na pořádný balík.

Tom Cruise by si prodejem nemovitostí mohl přijít na pořádný balík. Profimedia.cz

Tom Cruise prodává hned tři své nemovitosti. Jejich celková hodnota vás položí

Herec Tom Cruise (59) se rozhodl prodat řadu z širokého portfolia svých nemovitostí. Prý už není tolik nadšený z Anglie, jak byl před deseti roky, když si v zemi kupoval luxusní dům v hrabství Západní Sussex. To byl ještě ženatý s Katie Holmes a ve Spojeném království často pobývali. Teď však do země zavítá zřídka, a dům tak nabídl na trhu s nemovitostmi za pět miliónů liber – asi 184 miliónů korun. V domě je šest ložnic a pět koupelen s příslušenstvím a navíc tři toalety.

Tom ale prodává také domy v USA, před třemi měsíci nabídl trhu s realitami svou rezidenci v Hollywood Hills. Za ni chce 11,4 miliónu dolarů – asi 282 miliónů korun. Nemovitost proslula úchvatným výhledem na Hollywood z dlážděné terasy, vysokými stropy a luxusními koupelnami, kterou má každý ze tří velkých pokojů vlastní. Navíc jsou u domu kromě toho bazén a lázně či vinný sklep i s posezením. V domě pro hosty je pět ložnic, čtyři toalety a kuchyně.

Třiapadesátiletý herec prodává také dům v Coloradu, který si koupil v manželství s Nicole Kidman. Obří nemovitost vyjde zájemce na 59 miliónů dolarů – asi 1,5 miliardy korun. Důvod prodeje je prý prostý. Tom už v něm vůbec nepobývá.

Pokud Tom všechny tři nemovitosti úspěšně prodá, získá v přepočtu až dvě miliardy korun. 

Famous


Časová osa článků