Tato miminka se v roce 2015 narodila slavným rodičům.

Tato miminka se v roce 2015 narodila slavným rodičům. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nejroztomilejší nadílka roku 2015: 12 miminek s geny slavných rodičů

Dárky nemusí být spojovány jen s obdobím Vánoc, protože řada známých osobností se té nejlepší nadílky dočkala už v průběhu roku. Podívejte se na nejkrásnější fotky dětí, které spatřily světlo světa v tomto roce.

Jednoznačně nejsledovanější událostí evropského kontinentu byl porod vévodkyně Kate, jejíž těhotenství bylo tématem č. 1 nejen pro britská média. Počátkem května se královská rodina rozšířila o Charlotte, která se stala miláčkem britského národa stejně jako její bráška George.

Na letošní hollywoodské úrodě mají zásluhu herečky Liv Tyler, Milla Jovovoich i Jessica Biel. Všechny slavné maminky se už ovšem vrhly do práce a natáčejí další projekty.

Zatímco dámy sledují své biologické hodiny, v případě tatínků na věku nezáleží. Alec Baldwin se třetího potomka dočkal v 57 letech a Jeff Goldblum si otcovskou roli poprvé vyzkoušel až po šedesátce.

Předpokladem k založení rodiny už nemusí být partner či partnerka. Homosexuální režisér Bryan Singer se syna dočkal díky kamarádce a mateřství bez partnera si užívá i herečka Lucy Liu. Dvanáctku nejroztomilejších miminek, v jejichž rodném listě je zapsán rok 2015, najdete v galerii. 

Které miminko je nejroztomilejší?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků