Lady Gaga se příliš nezahalila.

Lady Gaga se příliš nezahalila. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Jsou to vůbec šaty, nebo jen šperk? Lady Gaga vyrazila do společnosti hodně polehku

Bizarní outfity hraničící s obscénností Lady Gaga (35) nenosí jen na koncerty, ale natolik jí přirostly k srdci, že v nich vyráží i do společnosti. Šaty tvořené sítí posetou broušenými kamínky byly sice značně nepohodlné, ale splnily svůj účel. Zpěvačka byla opět vidět.

Slavná provokatérka zavítala v doprovodu svého snoubence Taylora Kinneyho na večírek, který pořádal tým stojící za seriálem American Horror Story. Lady Gaga v jeho páté řadě s podtitulem Hotel nahradila hollywoodskou legendu Jessicu Lange, čímž se výrazně zvýšil počet erotických scén.

Zpěvačka s hereckými ambicemi se sice za sex před kamerami dočkala nominace na Zlatý glóbus, ale její obsazení seriálu příliš neprospělo. Úvodní epizodu s Lady Gaga v hlavní roli sledovalo 5,8 miliónu diváků, ale poté zájem o American Horror Story prudce opadnul. Poslední odvysílaný díl nalákal pouze 1,8 miliónu zájemců, což je nejhorší výsledek v celé pětileté historii děsivého seriálu.

Hotel má před sebou ještě tři poslední neodvysílané epizody, takže se Lady Gaga musí pořádně ohánět, aby dramatický úbytek diváků nepokračoval. Na večírek tak dorazila v odvážných šatech, pod nimiž ukázala kalhotky i bradavky přelepené srdíčky. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků