Markéta se může chlubit plným dekoltem.

Markéta se může chlubit plným dekoltem. Foto: Petarda production

SuperStar Markéta Konvičková je neskutečně sexy: Odhalila dekolt i stehna ve svůdných krajkách

18. srpna 2011 18:46

Zpěvačka Markéta Konvičková (24) jako jediná z finalistů prvního ročníku Česko Slovenské SuperStar už vydává druhou desku. Svůj úspěch si chce pojistit i obalem alba, na které nafotila neskutečně sexy fotografie. Snad jí to opravdu pomůže.

Deska Kafe, bar a nikotin vyjde Markétě už za dva týdny. V rámci propagace se pochlubila médiím, jaké fotky najdou posluchači na přebalu, když si ji koupí. V dráždivých a provokativních pózách ji nafotila umělecká fotografka Eva Palkovičová.

Celé album svou vizáží bude velice luxusní a navíc dokonce i interaktivní. Fanoušci si budou moci obal CD libovolně měnit pomocí speciálního otáčivého mechanismu. Markétu Konvičkovou, tak mohou mít pokaždé s jiným párem extravagantních bot. Písně z imaginárního musicboxu pouští pokaždé jiný DJ v podobě loutek známých z klipu Cizí světy.

Od 1. září bude album s dvanácti písněmi amerických autorů v prodeji. Už 19. září jej Markéta Konvičková pokřtí na speciálním koncertu v pražském Hard Rock Cafe společně s kmotry Stevem Walshem a Igorem Timkem z kapely No name. Právě s touto kapelou Markéta vyrazí na společné turné v listopadu 2011. 

Saša Šeflová , Super.cz