Nejlepší společník do kuchyně

Sníte o tom, stát se šéfem ve své vlastní kuchyni? Naučte se krok za krokem vařit dokonalá menu snadno a bez námahy. Vybírejte recepty, o vše ostatní se postará váš nový kuchyňský společník, TEFAL Cuisine Companion. On vaří, vy jste šéf!
Univerzální pomocník Tefal Cuisine Companion

Univerzální pomocník Tefal Cuisine Companion

Univerzální pomocník Tefal Cuisine Companion spojuje funkce několika kuchyňských přístrojů. Přístroj za vás naseká, připraví, a dokonce i uvaří širokou škálu pokrmů – od předkrmů až po dezerty. Ať už jste začátečník, nebo hledáte inspiraci, kulinářské nápady vám nikdy nedojdou. V kuchařce se 300 recepty lze nakombinovat až 1 milión menu. Zkušenější kuchaři připraví vlastní originální recepty bez námahy.

Více
nyní na http://www.tefal.cz/cuisinecompanion
Tefal Cuisine Companion

Tefal Cuisine Companion

Ovládání je intuitivní, a zatímco robot mixuje, šlehá, hněte nebo vaří, můžete třeba odpočívat. Výsledek bude i bez stálého dohledu perfektní. Po skončení vaření robot udržuje teplotu pokrmu, po uhnětení těsta je automaticky spuštěno kynutí. Napařovací košík využijete pro zdravé vaření v páře, ostatní příslušenství umožňuje sekání a mixování, hnětení těsta, drcení tvrdých přísad i ledu, šlehání smetany, bílků, omáček a pudinků a šetrný míchací nástavec se hodí na restování i rozpouštění másla či čokolády.

Více
nyní na http://www.tefal.cz/cuisinecompanion

Časová osa článků