Jedna dívka z této desítky se stane Českou Miss 2016.

Jedna dívka z této desítky se stane Českou Miss 2016. Foto: Česká Miss 2016/Petr Volgemut

Prohlédněte si deset krásných finalistek České Miss. Bude pekelně těžké vybrat tu nejhezčí

Porotci soutěže Česká Miss to nebudou mít během připravovaného ročníku ale vůbec jednoduché. Zatím to vypadá, že všech deset finalistek jediné národní soutěže krásy by si zasloužilo mít korunku na hlavě. O tom se můžete sami přesvědčit, když si prohlédnete první oficiální fotky finálové desítky dívek, které postoupily do semifinále.

Snímky má na svědomí fotograf Lukáš Dvořák. Dlouhé roky působil ve světovém centru módy – italském Miláně. Každý rok reprezentuje Českou republiku na festivalu módní fotografie v Cannes. Publikuje v řadě magazínů, jeho fotky se objevily v prestižních titulech, jako jsou Harper’s Bazaar, Vanity Fair, Marie Claire a další. Umělecké fotografie Lukáše má ve svém portfoliu sedmačtyřicet galerií v mnoha zemích světa. „Tento ročník soutěže je velmi zajímavý. Bude těžké vybrat vítězku, protože všechny dívky jsou krásné nejen navenek, ale i uvnitř. Pokusím se o fotografie, které právě tuto výjimečnost zachytí,“ popisuje fotograf Lukáš Dvořák.

Tyto krásné tvářičky budete vídat velmi často. Deset finalistek nyní čeká čtrnáctidenní zahraniční soustředění v Thajsku a dále pak domácí soustředění. Která z dívek je nejkrásnější Češkou pak rozhodne porota během finálového galavečera na jaře 2016. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků