Selfíčka si celebrity oblíbily...

Selfíčka si celebrity oblíbily... Foto: Super.cz/facebook K. Herčíkové, O.Koktové, I. Kubelkové

Vyzývavá Hrachovcová, Ornella a Rolins v plavkách i vnadná Bílá: Tyhle celebrity letos podlehly mánii peprných selfíček

26. prosince 2015 11:53

Selfíčkové mánii letos podlehla celá plejáda celebrit. A řada z nich se nebála na sociální síti zveřejňovat i poněkud lechtivější snímky. Přebornicí v tomto smyslu byla především herečka Kateřina Hrachovcová (42). Ta se i po čtyřicítce pyšní perfektním tělem a ráda se o své ženské tvary podělí s ostatními.

S uměleckým záměrem tak vyrazila do přírody, sundala kalhotky i podprsenku a své tělo zahalila jen bižuterií a pírky, na něž nejspíš narazila při své naturalistické procházce. Na své pověstné vnady zase zaměřily své fotoaparáty v mobilech Lucie Bílá (50) a Iva Kubelková (39). Zapomenout nesmíme ani na majitelku pověstných silikonů Julii Zugarovou (29).

Tělíčkem v plavkách se pak pochlubily Ornella Koktová (23) či zpěvačka Dara Rolins (43). Fanoušci si tak na sociálních sítích přišli opravdu na své. Zapomenout nesmíme ani na vtipnou parodii Pavola Habery a jeho partnerky Daniely Peštové (46). Zpěvák a porotce SuperStar se vyfotil vedle spící topmodelky, a napodobil tak snímek spícího Jardy Jágra vedle neznámé brunetky, jejíž známý rozeslal foto Jágra v posteli do médií a poštval tak proti sobě celou hokejovou rodinu

Anna Veškrnová , Super.cz

Zrušit