Lukáš Pavlásek s Lucií Hunčárovou

Lukáš Pavlásek s Lucií Hunčárovou Michaela Feuereislová

Lukáš Pavlásek si radost ze StarDance zkazit nenechá: Tohle vzkazuje svým ‚hejtrům‘

Z postupování Lukáše Pavláska (43) do dalších a dalších kol soutěže StarDance jsou někteří diváci dost naštvaní, část z nich se dokonce nerozpakuje psát na sociální síť na adresu komika urážlivé komentáře. Jeho pokračování v soutěži je přitom hlavně a především v rukou diváků (toho druhého tábora, který mu fandí), neboť od poroty pravidelně dostává nejnižší hodnocení.

Z ‚hejtrů‘ si Pavlásek nic moc nedělá, co jiného mu taky zbývá, a bere je s nadhledem. Řekl to v rozhovoru pro Super.cz a znát je to i z jeho facebookové stránky.

„Všechny nás to ve Stardance baví a nikdo si tu zábavu nechce nechat kazit nějakou zlobou, nesnášenlivostí a frustracemi. Vůbec o nic nejde,“ končí například komentář k počinu Radka Bangy, jenž na podporu Pavláska složil písničku na melodii Imagine.

Nedávno zase v reakci na vzkazy okomentoval ‚bankovní kauzu‘ Miloslava Ransdorfa, když napsal: „Trochu čekám, jestli někdo v nějaké facebookové diskusi nepřijde se spikleneckou teorií, že ten Miloslav Ransdorf ty peníze chtěl vybrat pro to, aby koupil co nejvíc sms hlasů pro Pavláska a já mohl vyhrát Stardance“.

Sms hlasy od jeho fandů už mu zajistily místo ve čtyřce nejlepších. Kam až jej vynesou? 

Kdo podle vás v sobotu vypadne?

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků