Lehká žena (vpravo) ve Vánočním Kameňáku už Angelínu nepřipomíná. Video: Vánoční Kameňák

Krásu jí asi vzali v pekle: Z Angelíny z pohádky S čerty nejsou žerty je ve Vánočním Kameňáku odpudivá stará povětrnice

A taková to byla kráska! Herečka Dana Bartůňková (58) si v roce 1984 zahrála v již nesmrtelné pohádce S čerty nejsou žerty zlou, ale půvabnou princeznu Angelínu. Po letech se vrací na plátna kin v dost odlišné roli, nebudete věřit svým očím! Jediné, co zůstalo, jsou velmi objemná ňadra! Mrkněte na ukázku i na fotky z natáčení.

Z nafrněné princezny, kterou si na konci coby svou vyvolenou odvezl Lucifer do pekla, se proměnila na věčně přiopilou a tuberáckým smíchem vychechtanou přestárlou lehkou děvou! Jednatřicet let po natáčení legendární pohádky Dana Bartůňková řádí v roli dámy velmi lehkých mravů Mařeny.

„Vypadala jsem tam jak Lucka Bílá v osmdesáti. Pan režisér Brabec nás s kolegyní prosil, abychom mu ve Vánočním Kameňáku zahrály kravule Felliniho stylu. Přijely jsme tam krásně nalíčené, na place nás ale úplně zdevastovali. Líčidla nám rozmazali, udělali z nás ojetiny, kterých se tam každých lekl, a říkali nám, že už jsme měly být dávno v rakvi,“ řekla Super.cz se smíchem herečka, která se role povětrné ženštiny zhostila s gustem.

Mezi nejvtipnější momenty filmu patří, když její postava Mařena musí spolu s kolegyní Laděnou spolupracovat s novým majitelem Veselého domu (dřív patřil mafiánovi Karlovi) Vinckem (Vojtěch Navrátil).

„Dostala jsem obrovský příčesek a jelo se. Točilo se tři dny a byla u toho taková pohoda, že se to podle mě musí přenést i na lidi. Neustále jsme se tam řehtaly na celé kolo, štáb se z nás taky válel smíchy. Tak pohodové natáčení jsem už dlouho nezažila. Je to trochu drsnější vánoční komedie, ale lidi to budou milovat,“ dodala nenápadná hvězda posledního Kameňáku. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků