Motivy olympijské kolekce 2016 odhaleny! Podívejte se, do čeho se oblékla krásná Kateřina Votavová

Je to venku! Máme k dispozici první kousky z nové olympijské kolekce letních olympijských her pořádaných v Riu! Podívejte se, co si oblékla modelka Kateřina Votavová, která je tváří této nové olympijské kolekce. Oficiální partner českého olympijského týmu Alpine Pro přináší další překvapení - tyto první kousky si můžete zakoupit již teď!
Dámské triko EMILA

Dámské triko EMILA

Fanděte s námi v dámském olympijském triku EMILA! Dámské triko s krátkým rukávem patří do oficiální olympijské kolekce pro RIO 2016, která bude v celé své šíři oficiálně představena v květnu 2016. Tričko je vyrobeno z více jak 90% výběrové bavlny s příměsí elastanu. Díky tomu je velice příjemné na dotek a bude vám v něm pohodlně za každé situace. Výrobek je opatřen kvalitním výrazným potiskem na hrudi, boku a rukávech, což výrobku dodává moderní a svěží vzhled. Oblečení české olympijské výpravy patřilo v minulých letech k těm nejobdivovanějším z celého světa. Olympijská kolekce vyrobená pro RIO 2016 zcela jistě naváže na úspěchy svých předchůdkyň.

Koupit
nyní na Alpine Pro za 599 Kč včetně DPH
Pánské triko AILL

Pánské triko AILL

Pánské funkční triko s límečkem z oficiální olympijské kolekce vytvořené speciálně pro letní olympijské hry v Riu 2016. Triko AILL je vyrobeno z oblíbeného materiálu COOL-DRY, který se postará o vaši pohodu při každé příležitosti. Ať už se chystáte na procházku do přírody nebo jdete sportovat, triko AILL vám bude dobrým partnerem. Staňte se součástí fanouškovské základny českého olympijského týmu a fanděte s námi v oficiální OH kolekci oblečení od ALPINE PRO!

Koupit
nyní na Alpine Pro za 899 Kč včetně DPH
Unisex čepice KILIJA

Unisex čepice KILIJA

Moderní čepice vyrobená z pohodlného a vysoce funkčního materiálu patří do oficiální olympijské kolekce pro OH RIO 2016. Čepice je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy. Tento výrobek určitě oceníte nejen v chladnějším počasí, kdy bezpečně ochrání vaši hlavu před větrem a chladem. Čepice je opatřena kvalitním líbivým printem a podpisem Emila Zátopka, který českou olympijskou kolekci pro olympijské hry v Riu zaštiťuje. Použité motivy budou vás a naše olympioniky provázet po celou dobu příprav a konání olympijských her v Riu 2016. Koupí tohoto výrobku dáte celému světu vědět, komu fandíte! A o to jde...

Koupit
nyní na Alpine Pro za 399 Kč včetně DPH
Dámské triko AILLA

Dámské triko AILLA

Dámské olympijské triko AILLA s krátkým rukávem a motivem kolekce pro olympijské hry RIO 2016. Tričko s límečkem AILLA je vyrobeno z oblíbeného a léty prověřeného materiálu COOL-DRY, který se postará o vaše pohodlí v každé situaci. Tento vysoce funkční materiál vyniká svou schopností udržet vaše tělo v suchu a optimální teplotě i při zvýšené fyzické aktivitě. Ukažte, že jste správný fanoušek a fanděte s námi našim sportovcům v oficiální olympijské kolekci oblečení od ALPINE PRO!

Koupit
nyní na Alpine Pro za 899 Kč včetně DPH
Olympijská kolekce 2016

Olympijská kolekce 2016

Staňte se součástí fanouškovské základny českého olympijského týmu a fanděte s námi v oficiální OH kolekci oblečení od ALPINE PRO! Podívejte se na motivy kolekce, která bude součástí výpravy našich sportovců. Celá kolekce bude představena v květnu 2016, kdy o ní budeme informovat.

Prohlédnout
nyní na Alpine Pro

Časová osa článků