Fenomén zážitky. Trhá rekordy a láká celebrity

Odborníci žasnou nad rekordními čísly e-shopů. Nárůst tržeb je až o třetinu, obzvlášť v období Vánoc. Veliký rozkvět nastal zejména u zážitkových dárků - adrenalinových i těch relaxačních. Proto nepřekvapí, že si užívat začaly i celebrity, třeba slavný sportovní pár biatlonistka Gabriela Soukalová a badmintonista Petr Koukal, kteří si společně vyzkoušeli třeba jízdu tankem, nebo školu smyku.
Hity - bungee, větroň, škola smyku

Hity - bungee, větroň, škola smyku

Co je mezi zážitky nejpopulárnější a má na Vánoce zaručený úspěch? Jednoznačně bungee jumping. Skákat se dá z jeřábu, z mostu, z televizní věže, nebo se můžete nechat vystřelit katapultem. Zažijete přetížení až 6 G, což je skutečně masakr. O něco klidnější je let větroněm, ale nenechte se zmást, na čtvrthodinu ve vzduchu s profesionálním pilotem budete vzpomínat do konce života. Taháky jsou i škola smyku, let balonem, vyhlídkové lety či simulátor volného pádu. Jestli chcete mít letos originálního Ježíška, neváhejte ani vteřinu.

Zjistit více
nyní na Adrop.cz
 Po čem muži touží?

Po čem muži touží?

Ponožky a pyžama to tedy opravdu nejsou. Olympionik Petr Koukal, adrenalinový nadšenec, má kromě medailí na kontě i téměř desítku otestovaných zážitků a může vám poradit - jízda tankem, let větroněm, simulátor volného pádu či jízda Hummerem partnera nadchnou.

Zjistit více
nyní na Adrop.cz
Novinky - flyboarding, úniková hra, autokros

Novinky - flyboarding, úniková hra, autokros

Myslíte, že už vás nic nepřekvapí? Jste na omylu. Znáte například flyboarding? Mašinka za stovky tisíc vás vynese nad vodu a vy můžete létat jako akční hrdina. Úniková hra je zase ideální pro partu kamarádů - zaklapnou se za vámi dveře a vy máte hodinu na to, dostat se přes tajemné místnosti. Auto-moto nadšenci si zase mohou vyzkoušet autokros, ti co nemají rádi bahno upřednostní nové typy luxusních sporťáků značek Ferrari, Lamborghini či Porsche.

Zjistit více
nyní na Adrop.cz
100 Kč sleva

100 Kč sleva

A tohle je nejpříjemnější část nákupu zážitků. Jestli vás nějaký zaujal, stačí zadat kód: welcome a sleva 100 Kč je vaše. Platnost zážitku trvá 1 rok. Vybírat můžete z kategorií auto-moto, voda, vzduch, adrenalin, sport, ale i relaxace a pobyty!

Zjistit více
nyní na Adrop.cz

Časová osa článků