Daniela Šinkorová hubla jako o závod...

Daniela Šinkorová hubla jako o závod... Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová, Hermína

Nejhubenější celebrita roku? Podívejte se na ‚nejvychrtlejší‘ fotky Daniely Šinkorové

Herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová (47) toho letos zažila opravdu hodně. Zejména díky účinkování v muzikálu Mamma Mia!. Slyšet o ní ale bylo také z úplně jiného důvodu.

V lednu si zřejmě dala novoroční předsevzetí, že chce pořádně zhubnout. Na tom by nebylo vůbec nic divného, kdyby toto předsevzetí neplnila celoročně a zeštíhlovací proces nebyl tak velký, až se o ni začali všichni strachovat.

Muzikálová zpěvačka zhubla více než 17 kilo a doslova šokovala svými pohublými nožkami a paženi. Lichotivý pohled není ani na její ztrhaný obličej. "Začala jsem jíst lehčí stravu, úplně jsem vynechala alkohol a kávu, méně solím, jím jenom zeleninu a ovoce, jogurty a müsli a pak už nic. Ale to úplně stačí," uvádí ke své proměně Šinkorová.

A protože se chtěla vyhnout řečem o anorexii, začala na večírcích pózovat s dortíky v ruce, což kdysi dělávala modelka Eliška Bučková (30), jež později přiznala, že měla poruchu příjmu potravy. Ty nejvyhublejší letošní fotky ultra štíhlé Šinkorové si prohlédněte v naší fotogalerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků