Poslední letošní vlna. Nasedněte na ni a užijte si slevy jako prase!

I letos přišla vánoční vlna šílenství. Skladníci už sotva melou nohama. V zápalu práce polepili cenovkami i sebe a sem tam nějakou špatnou švihli i na povlečení. Teď jsme z toho jeleni, a proto jsme zlevnili radši všechno, a o 58 %! Který fešák se nastěhuje k vám do ložnice?
Ve snech třeba až do Zambezi

Ve snech třeba až do Zambezi

Nebo daleké Namibie. Odtud pochází náš první frajírek, povlečení z mikrovlákna Erongo. Vezme vás na dalekou pouť přes celý svět. Ukáže vám džungli, vodopády, poušť i honosné paláce šejků a možná vám i nějakého nabrkne. Jen bacha, život v harému se přeceňuje. Když tenhle proutník v ornamentálním hávu je tak sladký. I my jsme se nechali udolat.

Koupit
nyní na www.cunami.cz
Vášnivá vínová

Vášnivá vínová

Vinobraní už máme za sebou, teď přichází módní sklizeň. A co nám letos návrháři prozradili? Že příští rok budete IN jedině s vínovou. Dáte jí šanci s povlečením Nowra, nebo raději zůstanete jen u dvojky červeného? Vaše ložnice už se na nový trendy kousek třese. Tenhle navíc čiší i „elektrickými výboji“. Zažehne nový plamen vášně. Vsaďte na něj!

Koupit
nyní na www.cunami.cz
Posedlost jemností

Posedlost jemností

Všechny to známe. Ale co, nikdo nám to nemůže vyčítat. Někdo je holt obsesivně kompulzivní a my si prostě potrpíme na všechny ty heboučké a měkoučké věci. Plyšové medvídky, příjemná pyžama, kašmírové šály. Troufněte si na jemnost i s povlečením z mikrovlákna! Stačí jeden dotek a neviňátko Omaruru si vás omotá kolem prstu. Hned se budete chtít zachumlat!

Koupit
nyní na www.cunami.cz
Lepší než si umíte přiznat

Lepší než si umíte přiznat

Povlečení San Diego z 100% bavlny je vtělená elegance. Ne ta suchá a otravná jako firemní dress code, ale tak šik, která dělá z šedé myši královnu plesu. Vaše ložnice bude doslova zářit. Všechny ostatní budou blednout závistí. Stačí jedno kliknutí a je vaše s 58% slevou!

Koupit
nyní na www.cunami.cz
V jednoduchosti je krása

V jednoduchosti je krása

Spousta vzorů a barev? Tak s tím jdete s křížkem po funuse. Tahle léta už jsou dávno fuč. Teď vede střídmost a jednoduchost. Bavlněné povlečení Enschede je toho jasným důkazem. Navíc stačí jedna noc a nedáte ho z ruky. Spí se v něm zkrátka přesladce. Řeknete mu své ano?

Koupit
nyní na www.cunami.cz

Časová osa článků