Finalistky České Miss 2016 s Krplovou a Kubelkovou. Více ve fotogalerii

Finalistky České Miss 2016 s Krplovou a Kubelkovou. Více ve fotogalerii Foto: Česká Miss (12x)

Je mezi nimi nová Miss World? Těchto deset luxusních koček bude bojovat o korunku české královny krásy!

Konečně je známe! Soutěž Česká Miss odtajnila deset finalistek, které se utkají o titul nejkrásnější dívky republiky a zkusí pak i zopakovat úspěch Taťány Kuchařové, která se stala před devíti lety Miss World. Prohlédněte si půvabné dívky v naší fotogalerii a hlasujte v anketě, která z nich se vám nejvíc líbí!

Pátého prisnce proběhlo v Dolní Moravě poslední semifinále soutěže a pořadatelé hned na to oznámili seznam dívek, které uspěly a mohou se díky soutěži stát slavnými a úspěšnými.  Pětačtyřicítku krasotinek odborná porota pak zredukovala na finálovou desítku, která pochází z celé republiky.

„Česká Miss není jen o vnější kráse. Hledáme někoho, kdo se nebojí vystupovat, umí komunikovat, je pozitivně naladěný a má chuť rozvíjet svou osobnost. Věřím, že právě takové dívky jsme do finále poslali,“ uvedla majitelka soutěže Marcela Krplová. Kandidátky na vítězství pochválila i jejich patronka Iva Kubelková.

Slečny (všechny až na Šárku Zdvořilou, která už pracuje, ještě studují) čeká v lednu čtrnáct dní soustředění v Thajsku, pak domácí příprava v Praze a na venkově v usedlosti Andreje Babiše. V únoru půjdou na Ples v opeře. Samotné finále následně proběhne druhého dubna 2016. 

Která z finalistek České Miss 2016 se vám líbí nejvíc?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků