Tajemství krásné pleti bez akné? Čeští vědci na něj přišli po 10 letech výzkumu

Používá ho thajská miss nebo arabští šejkové. Přístroj českých vědců Face-Up! si za rok, kdy je na trhu, oblíbilo už 30 tisíc uživatelů po celém světě. Není divu – vědci totiž přišli na to, jak se definitivně zbavit nepříjemných pupínků a ukázali světu přístroj, který zatočí s akné z pohodlí domova. Stačí na to 10 minut denně a má 90procentní účinnost.

Akné dokáže způsobit jizvy na tváři i na duši. Těm, které trápí pupínky každý den a nepomůže ani běžná kosmetika, svitla naděje – věda. Čeští vědci konečně objevili mechanismus, jak účinně odstranit akné. Jako první na světě skloubili magnetické a světelné pole. Jejich přístroj Face-Up! urychluje metabolizmus kožních buněk, a tím pomáhá odstranit akné. Zároveň zlepšuje vlastnosti kůže - pleť lépe hydratuje, zvyšuje se její pružnost a vyrovnává drobné nerovnosti.

Více
nyní na face-up.cz
Vrací ztracené sebevědomí

Vrací ztracené sebevědomí

Jak akné dokáže znepříjemnit život, ví dobře Lenka Holoubková. Jednadvacetiletá studentka z Brna s pupínky hlavně na obličeji a na zádech a s jizvami, které po akné zbyly, bojovala od svých třinácti let. Nepomohl jí ani kožní lékař. Proto když před čtyřmi lety přišla nabídka zúčastnit se jako dobrovolník testování účinnosti nového přístroje Face-Up! v klinické studii, neváhala. „Po desíti dnech jsem začala vidět první výsledky. Nejen že pupínky začaly ustupovat, ale co bylo pro mě mnohem důležitější, začaly se mi zacelovat jizvy po akné. Za dva týdny půlka z nich zmizela,“ vzpomíná Lenka. Podobný výsledek zaznamenala i Lenčina maminka, která se studie také zúčastnila.

Více
nyní na face-up.cz

Face-Up! pomohl také 21letému synovi paní Lubomíry. „Než začal přístroj používat, měl mokvavé fialové tváře. U kožního lékaře, kam pravidelně docházel, nás opakovaně odkazovali na čistící vodičky z lékárny,“ vzpomíná paní Lubomíra. Vzhledem k tomu, že si rodina nemohla z finančního hlediska dovolit pravidelné laserové ošetření, hledala řešení jinde. A našla ho u přístroje Face-Up! „Dnes, po necelých třech měsících používání, má syn celkem běžný průběh akné, bez mokvajících prohlubní a velkých boláků. Protože se mu akné tvoří v podstatně mírnější podobě, postupně se mu hojí původní známky poškození tváří a vrací ztracené sebevědomí,“ dodala Lubomíra.

Více
nyní na face-up.cz
10 minut denně a akné mizí už po týdnu

10 minut denně a akné mizí už po týdnu

Přístroj Face-Up! stačí používat deset minut denně, nejlépe ráno i večer. Zlepšení by se mělo projevit do dvou týdnů, přístroj navíc působí také preventivně. Vědci dále zkoumají, jak novou revoluční metodu dále využít – v budoucnu by mohla pomáhat třeba k redukci celulitidy a podkožního tuku, k léčbě lupénky nebo k podpoře růstu vlasů.


Časová osa článků