Mary-Kate Olsen a Olivier Sarkozy

Mary-Kate Olsen a Olivier Sarkozy Profimedia.cz

Slavná hollywoodská herečka (29) se provdala: Vzala si Sarkozyho bratra

Na pět desítek svatebních hostů přihlíželo v pátek přísně utajenému obřadu, během něhož se ke společnému vkročení do života rozhodli herečka Mary-Kate Olsen (29) a Olivier Sarkozy (46). Bankéř, jenž je mladším bratrem bývalého francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho, si drobnou herečku a v současnosti převážně módní návrhářku vzal po tříletém vztahu v New Yorku na Manhattanu.

Přesné místo obřadu není známo, ale následná recepce proběhla v soukromé rezidenci na 49th Street na Manhattanu. Dvojice si nepřála uveřejnit žádné detaily včetně fotografií, proto svatebčané údajně museli odevzdat své mobilní telefony, které jim byly navráceny až po skončení celé akce.

Mary-Kate, která se svým neméně slavným dvojčetem Ashley odstartovala kariéru už jako devítiměsíční miminko v seriálu Plný dům a později se společně objevily například v rodinných komediích Jedeme k babičce, Malé dohazovačky, Výlet do Paříže, Sestry v akci či Sestry v Londýně, se s Olivierem zasnoubila již v prosinci 2014. Zatímco pro ni se jedná o první sňatek, Sarkozy byl již jednou ženatý se spisovatelkou a módní redaktorkou Charlotte Bernard, s níž má dvě děti. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků