V těchto róbách zářily dámy na Slavících.

V těchto róbách zářily dámy na Slavících. Michaela Feuereislová

Móda ze Slavíků: Odhalené vnady, rafinované střihy, černá krajka, ale i růžově nevkusná cukrová vata

Co do počtu celebrit bylo jubilejní padesáté udílení hudebních cen Český slavík skromnější. Chyběly takové hvězdy jako Ewa Farna, Tomáš Klus či Anna K., které, ať už v pozitivním, nebo negativním slova smyslu, obohacují rubriky žebříčků módních policií. I tak bylo ale z toho mála do tohoto článku z čeho vybírat.

Samotný fakt, že se jednalo o významný padesátý ročník nejstarší hudební ankety, se v outfitech jednotlivých návštěvníků nijak neprojevil. Opět mezi hosty převládala maloměšťácká strojenost a chyběl smysl pro eleganci a grácii. Polyester, nepadnoucí saka, lesklé punčocháče, péřovky přehozené přes večerní róby při příchodu, to je jen krátký výčet hříchů přítomných.

Objevily se ale i modely, které rozhodně stojí za pozornost. Jedním z nich byly šaty Gábiny Partyšové (42), které prý víc jak rok čekaly na svou příležitost v jejím šatníku. Velmi to slušelo také Lucii Borhyové v minimalisticky střiženém modelu od Natali Ruden a velké pozornosti se díky svému výstřihu v šatech od Beaty Rajské (58) dočkala také tenistka Karolína Plíškova.

Sledujte naši galerii a vyberte si vašeho favorita a loosera večera. 

Která dáma se na Slavíky oblékla podle vašeho gusta?

Gabriela Wolfová , Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků