Leoš Mareš a Michaela Kociánová si pořád mají co říct.

Leoš Mareš a Michaela Kociánová si pořád mají co říct. Profimedia.cz

Má se jeho současná láska Koblížková bát? Leoš Mareš se na módní show nebezpečně tulil ke své bejvalce, slovenské topmodelce

Leoš Mareš (44) sice momentálně chodí s módní stylistkou a redaktorkou Monikou Koblížkovou (34), ale dobře vychází i se svou bývalou láskou, slovenskou topmodelkou Michaelou Kociánovou (26).

Že si se slovenskou kráskou náramně rozumí, svědčí i snímky z módní show v Bratislavě, kterou Mareš moderoval. Na akci nechyběla ani Kociánová, jejímž půvabům před časem podlehl i exmanžel Madonny Guy Ritchie.

Leoš se během večera expřítelkyni rozhodně nevyhýbal. Naopak. Značnou část večera si měli co říct, a dokonce spolu neváhali zapózovat. Koblížková by se ale o Marešovu věrnost bát tentokrát neměla.

Kociánová se s Marešem rozešla z prostého důvodu. Protože coby známá topmodelka většinu roku cestuje po světě, na vztah nemá vůbec čas. A značně vytížený je i samotný Mareš, který momentálně kromě moderování žije hlavně pro taneční show StarDance. S krásnou modelkou ale evidentně zůstali přáteli... 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků