Eliška Balzerová fandila své kolegyni Marii Doležalové.

Eliška Balzerová fandila své kolegyni Marii Doležalové. Herminapress

Cha-cha nejveselejšího diblíka ve StarDance pod dohledem fanklubu: Doležalové tleskala nejen maminka, ale i šéfka Balzerová

Herečka Marie Doležalová se sice do srdcí diváků neodmyslitelně zapsala díky roli potrhlé a poněkud přihlouplé Saši z Comebacku, ale svůj herecký talent umí rozehrát nejen v televizi. Patří totiž také k vynikajícím divadelním herečkám. Poslední týdny však u ní zcela logicky vyhrává zejména tanec.

Společně s Markem Zelinkou patří mezi černé koně taneční show StarDance, kde se o nich už nenápadně začíná hovořit jako o velkých favoritech.

Sympatická dvojice získala o víkendu také výborné hodnocení od poroty - 33 bodů za cha-chu je více než slušný výsledek a Maruška určitě neřekla ve StarDance poslední slovo.

Na parketu se snažila o to víc, že jí v hledišti fandili kolegové z Divadla Na Fidlovačce, a to včetně šéfky Elišky Balzerové (72) a herečky Anety Krejčíkové, s nimiž Doleželová hraje v oblíbené adaptaci slavné prvorepublikové komedie Eva tropí hlouposti.

A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na rodinnou podporu. Tak jako každé kolo tleskala tanečním výkonům Marie Doležalové i její sympatická maminka. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků