O této krásce ještě uslyšíte. Video: Andrea Mea

Tahle kočka s rozsahem tři a půl oktávy způsobila zbytečný výjezd hasičů. Na vině ale nebylo její žhavé tělo

Na nebe českého popu stoupá hvězdička, která si říká Andrea Mea. Začínající zpěvačka, která se pyšní rozsahem tři a půl oktávy, to myslí s rozjezdem pěvecké kariéry opravdu vážně. O tom hovoří i její debutový klip k písni Náhradní, za jehož provedení by se nemusely stydět i ostřílené hvězdy.

Samotný klip se natáčel v jednom luxusním pražském bytě, ale také na vyvýšeném parkovišti na pražském sídlišti Černý Most. Během práce na klipu přilákal tým nechtěně i profesionální hasiče. Důvodem bylo bujaré driftování posílené speciální mlhou, které vyplašilo místní, a tak zalarmovali tísňovou linku. To není zdaleka jediný příběh, který Andrea Mea může ke své prvotině říct.

„Měli jsme samozřejmě povolení k natáčení a nedošlo k žádnému nebezpečí, abychom ale dosáhli co nejlepších záběrů, byla mlha vidět široko daleko, kdo se na videoklip podívá, pochopí,“ říká osmadvacetiletá talentovaná zpěvačka Andrea Mea.

Andrea byla během natáčení klipu k písni od osvědčeného tria David Deyl, Marcus Tran a Xindl X v té nejlepší péči, o vizuální stránku se postarali Zdeněk Fencl a Petra Kociánová. Režisér Michal Kunes Kováč, který má na svém kontě desítky hudebních klipů předních českých i zahraničních interpretů, se svým dvacetičlenným týmem natáčel tři dny na více než sedmi lokacích. Vybíral místa od luxusních domů až po ruiny nad Prahou s krásným výhledem. „Tak jak to v životě bývá, jednou jsi dole, jednou nahoře, emoce má ale člověk vždy, podobně jako nový klip Náhradní,“ dodává k novince Andrea Mea, vedle které si v klipu zahrál model Daniel Vojtěch. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků