Hvězda legendárního filmu Sněženky a machři zhubla 11 kg!

Sympaťáka Václava Koptu, kterého jistě znáte nejen z oblíbeného filmu Sněženky a machři, ale také ze seriálů Vinaři, Kancl, nebo Ulice, už jeho přebytečná kila přestala bavit, a tak se pustil do hubnutí. A je z něj opravdu fešák!
Zkrotil jsem tygra

Zkrotil jsem tygra

„Můj vztah k jídlu je hodně kladný,“ říká upřímně Kopta. „A tak bylo potřeba řešit kila přibývající s narůstajícím apetitem. A co si budeme říkat, to není vždycky úplně jednoduché. Chtělo to prostě jen ze začátku takzvaně "zkrotit tygra", který se ozýval z mého žaludku. Ale zvládl jsem to,“ dodává spokojeně.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Vybral jsem si Ketodiet

Vybral jsem si Ketodiet

Protože má Václav Kopta v poslední době díky své práci velmi náročné dny, hledal pochopitelně něco, co mu je nebude ještě víc ztěžovat. „KetoDiet mi vyhovuje svojí praktičností – jídla jsou vždycky po ruce, dietní plán je jednoduchý, a když k tomu přidám ještě psychickou podporu výživové poradkyně, je to pro mě ideální kombinace,“ popisuje vlastní zkušenost s proteinovou dietou.

Objednat
nyní na KetoDiet.cz
S Ketodiet zhubnete rychle a s chutí

S Ketodiet zhubnete rychle a s chutí

Velkou výhodou proteinové diety KetoDiet je zároveň i přirozená rychlost hubnutí. Tělo začne efektivně spalovat uložené nadbytečné tuky a vy se tak můžete znovu cítit spokojeně! Naučíte se přemýšlet nad svým jídelníčkem a nad tím, co si dáváte na talíř, ale zároveň i pravidelností v jídle. Proto se nemusíte obávat, že by se vám nadváha vrátila.

Objednat
nyní na KetoDiet.cz
Cítím se dobře

Cítím se dobře

Nadbytečné kilogramy jdou díky KetoDiet dolů poměrně rychle, člověk překypuje energií a nemusí marně hledat nějakou další motivaci. „Kontrolní krevní odběry po 2 měsících hubnutí s KetoDiet navíc ukázaly, že všechny sledované hodnoty mám nyní zcela v normě a z toho mám největší radost,“ pochvaluje si Václav Kopta.

Více
nyní na KetoDiet.cz

Časová osa článků