Michal Hrdlička s Petrou Kvitovou

Michal Hrdlička s Petrou Kvitovou Foto: archiv M. Hrdličky

Hrdlička se fotí s cizími ženami a je nepřítelem národa číslo jedna: Tyhle vzkazy od ‚fanoušků‘ si za rámeček nedá!

Expřítel Lucie Borhyové (43) Michal Hrdlička (32) dorazil nečekán a nezván na párty tenistek po vítězném Fed Cupu a s krásnou Petrou Kvitovou a Karolínou Plíškovou fotil jednu selfie za druhou. Podle hostů byl dokonce až dotěrný.

Selfie s tenistkami následně vystavil na sociální síti na svém veřejném profilu. A schytal to nejen od pořadatelů, kteří ho z párty vyhodili, ale i od svých fanoušků. Po odchodu od Lucie Borhyové skoro patří mezi nejméně oblíbené hvězdy u nás.

Ve zprávách pod fotografií s tenistkami, a jsou jich pod selfie desítky, se střídá jeden vulgární výraz za druhým. Hrdlička to nyní bude mít ve světě šoubyznysu opravdu těžké.

"Hrozně namyšlený kretén! Škoda, že můj tým nehraje stejnou skupinu ve fotbale jako jeho tým, hned bych ho přepálil, by se nažral trávníku. Debilek od pohledu," píše jeden z jeho 'fanoušků'.

"Škoda, že tu není, to se mi nelíbí, je mi líto vaší bývalé partnerky Lucky, nepřijde mi tohle od vás ani trochu pěkné, ona byla nej a hodná ženská, " uvádí další.

"Kariérista, jen šplhá po cizím úspěchu, smeták jeden, dnešní doba těchhle frajírků," míní další z diskutujících.  

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků