I superženy Kvitová se Šafářovou si občas umí vyhodit z kopýtka.

I superženy Kvitová se Šafářovou si občas umí vyhodit z kopýtka. Michaela Feuereislová

I Kvitová občas zhřeší. Špičky českého tenisu prozradily, jak oslavují svá vítězství

Byli jsme u toho, když se před zahájením největšího tenisového svátku u nás, turnaje Fed Cup 2015, sešly nejúspěšnější české tenistky.

Důvodem srazu slavných sportovkyň bylo podepsání speciální obří láhve v limitované edici, jejíž výtěžek z prodeje bude použitý na charitativní účely.

Láhev podepsal trenér Petr Pála a všechny hráčky nominované pro finálové souboje. Jednalo se o českou jedničku a šestou hráčku světového žebříčku WTA Petru Kvitovou, světovou devítku Lucii Šafářovou a Karolínu Plíškovou, která je aktuálně jedenáctou nejlepší hráčkou na světě. Poprvé byla ve finálové sestavě také Barbora Strýcová.

"Šampaňské je ve světě tenisu neoddělitelnou součástí oslav každého vítězství," nechala se slyšet Petra Kvitová, která ještě nevěděla, že brzy bude mít díky vítězství ve Fed Cupu obrovský důvod k oslavě.

České jedničce přitakávala Strýcová. Ta si prý ale spíš než na klasiku potrpí na růžové šampaňské. "Osobně mám ráda limitované edice s růžovým izotermickým obalem, což potěší estetické cítění i chuťové buňky každé ženy," dodává. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků