Tereza Voříšková, Jitka Čvančarová a Anna Geislerová, která působila odvážnějším dojmem než Čvančarová. Ale jen na první pohled.

Tereza Voříšková, Jitka Čvančarová a Anna Geislerová, která působila odvážnějším dojmem než Čvančarová. Ale jen na první pohled. Herminapress

Oblečená neoblečená: Bledulce Geislerové splýval světlý top s barvou pleti

Jitka Čvančarová (43) a občanské sdružení DebRA, které podporuje pacienty s nemocí motýlích křídel, k sobě patří už několik let. A i letos z tohoto spojení - už pošesté - vzešel kalendář s názvem 12 plus 12. Před objektivem Lucie Robinson letos pózovali Aňa Geislerová (45), Tereza Voříšková (32), Barbara Nesvadbová (46) i Dan Bárta.

Tématem kalendáře, jenž se křtil ve čtvrtek v prostorách Pražské křižovatky, je sklo symbolizující křehkost - jeden z hlavních symptomů onemocnění motýlích křídel (kůže pacientů je velice křehká a poranit ji může v podstatě cokoli, třeba i pohlazení). „Ta fotka má, myslím, znamenat křehkost života, a to, že vás kdykoli může cokoli rozseknout,“ dodává Bára Nesvadbová.

Kromě již zmíněných na stránkách kalendáře jeho majitelé najdou také Bena Cristovaa, Radka Jaroše, Terezii Kovalovou, Simonu Krainovou, Musu, Adélu Pollertovou, Daru Rolins a Lucii Vondráčkovou. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků