Jitka Čvančarová

Jitka Čvančarová Herminapress

Nejobjemnější hrudník českého šoubyznysu? Čvančarová povislými ňadry poutala pozornost

Herečka Jitka Čvančarová (43) je majitelkou napěchovaného hrudníčku, který ještě nabyl na objemu poté, co se stala maminkou dcery Elenky. A své nebývalé přednosti herečka předvedla v odvážných červených šatech.

V tomto modelu se Čvančarová prezentovala na křtu už šestého kalendáře občanského sdružení Debra. Čvančarová je hlavní tváří Debry, která pomáhá lidem trpícím nemocí motýlích křídel.

Stejně jako každý rok i letos se do kalendáře nechala zvěčnit řada známých osobností včetně samotné Čvančarové. Herečka kalendář věnovala své kamarádce Olze, jež zákeřné nemoci letos podlehla.

„Každý rok se musíme vypořádávat s něčím takovým. Vždycky je to těžké, protože už máme absolutně spojené životy. A to jak s pacienty, tak s jejich rodinami. Jsou to pro nás blízcí lidé, přátelé a kamarádi,“ vysvětlovala Čvančarová v Pražské křižovatce, kde se letošní kalendář křtil.

„Olinka mi velmi obohatila život a vynadala by nám, kdybychom smutnili. A protože měla ráda život a radost a i její odchod byl krásný díky její mámě, měla by Olinka radost, kdybychom se radovali. A také inspirovali, protože ona zde zanechala velké poselství a nesmazatelnou stopu. Větší než mnozí z nás,“ nechala se slyšet Jitka.

Se svou kamarádkou se v závěru křtu nezapomněla rozloučit, když Olince zazpívala energickou píseň na motivy kabaretu. „Olinka milovala život, ona byla reklamou na život. Ráda také zpívala a měla ráda veselé písně,“ uzavřela herečka. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků