Hanka Mašlíková trpí migrénami

Hanka Mašlíková trpí migrénami Foto: Vratko Barcík

Hanka Mašlíková strávila Valentýna v nemocnici

Modelka Hana Mašlíková (37) na letošního Valentýna jen tak nezapomene. Místo romantické večeře se svým přítelem strávila noc na kapačkách na Bulovce. Dostala totiž migrénový záchvat.

„Už jsem na to zvyklá. Trpím silnými migrénami a třikrát za čtvrt roku skončím v nemocnici,“ svěřila se Novinkám modelka, která je podle svých slov v nemocnici jako doma.

„Ještě pár let a už si tam se všema budu tykat. Včera to bylo ale dost nečekaný. Celý den jsme s přítelem řešili, co budeme dělat. Jestli budeme doma, nebo půjdeme na večeři. Nakonec mě musel svléknout z oblečení, převléknout do teplákové soupravy a odvézt na Bulovku. Už je na to ale zvyklý, takže si s sebou vzal knížku, a zatímco jsem byla na kapačkách, on si četl. Po třech hodinách jsme zase jeli domů,“ popsala svůj Valentýnský den Mašlíková.

A co způsobuje české krásce ty nesnesitelné bolesti hlavy?

„Mám to z krční páteře. Lékaři mi radí, abych hodně cvičila a chodila na rehabilitace, nic ale nepomáhá. Cvičím totiž dost často a stále se to nezlepšuje. Spíš naopak,“ dodala Hanka, která již za pár dní letí pracovně do Thajska, kam s sebou poveze plnou lékárničku léků proti bolesti.

„Mám s sebou hromadu léku. Jednou jsem zkolabovala takhle v Turecku a nechali si mě v nemocnici přes noc. Nerada bych cokoli podcenila,“ uzavřela Mašlíková. 

Karen Mchitarjan


Časová osa článků