Česká věda slaví úspěch. Elixír mládí z dílny vědců Akademie věd dobývá svět. A může být i váš

Laboratoř růstových regulátorů v Olomouci si připisuje v posledních letech jeden úspěch za druhým. Zlomový objev ze světa rostlin přinesl na globální trh včetně toho českého krém Pyratine obsahující unikátní látky, které zpomalují stárnutí buněk. Pleť díky nim zůstává projasněná, hebká a mladší. Vrásky jsou výrazně redukovány.
Ani botox, ani kaviár, za vším hledej rostliny

Ani botox, ani kaviár, za vším hledej rostliny

Již řadu let vědci sledují látky cytokininy, které v rostlinné říši zabraňují mimo jiné stárnutí rostlinných pletiv. Vědcům v Olomouci se podařilo vytvořit odvozenou sloučeninu, která má pozitivní vliv rovněž na regeneraci lidských buněk. Klíčové pro výzkum bylo, že se podařilo prokázat antioxidační účinky a schopnost ničit volné radikály. Unikátní účinná látka se dvěma patenty se stala základem krému Pyratine.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Pyratine redukuje i hluboké vrásky

Pyratine redukuje i hluboké vrásky

Aktivní složky Pyratinu jsou extrahovány z rostlin. V souladu s přísnými procedurami americké FDA (úřad pro kontrolu potravin a léčiv) proběhla série testů, které potvrdily výrazné zlepšení textury pleti již během několika dní používání. Stejné testy zároveň ukázaly, že přípravky Pyratine v tomto směru dosahují lepších výsledků než Renova, v USA dříve jediný oficiálně schválený produkt proti stárnutí pokožky.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Šetrný k citlivé pokožce

Šetrný k citlivé pokožce

U krémů Pyratine byly prokázány proti-zánětlivé účinky a pozitivní vliv na obnovení přirozené ochranné funkce kůže. Studie Kalifornské univerzity prokázala snížení zarudnutí tváře o 42 % během 14 dní používání, a dokonce 67 % na konci 12. týdne pravidelné aplikace krémů Pyratine. Stejný účinek krému Pyratine potvrzují rovněž tisíce českých a slovenských zákazníků.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Pyratine léčí růžovku

Pyratine léčí růžovku

Přípravky Pyratine prošly řadou nezávislých klinických studií, které potvrdily účinnost v boji proti růžovce. Velmi pozitivní účinky však hlásí zejména samotní zákazníci. Pyratine eliminuje všechny tři základní projevy růžovky: Výrazné zarudnutí kůže, aknózní léze a rovněž pavoučí žilky. Pyratin XR lze k léčbě růžovky používat zcela bez omezení. Díky unikátnímu složení je možná dlouhodobá aplikace bez vedlejších účinků.

Koupit
nyní na www.pyratine.eu
Češi si Pyratine zamilovali

Češi si Pyratine zamilovali

Krémy Pyratine sbírají pozitivní ohlasy a recenze napříč světem a velmi oblíbené jsou také v Česku. Eva například o Pyratinu napsala: „Podle mé zkušenosti je krém výborný. Mám citlivou pleť, takže spoustu krémů, i dražších, nemohu používat. Pro mne je velikou výhodou i to, že krém je pouze jeden (noční + denní). Krém začala používat i moje dcera a je také velice spokojená.“

Koupit
nyní na www.pyratine.eu

Časová osa článků