Aňa Geislerová s dcerou (vlevo) a neteří

Aňa Geislerová s dcerou (vlevo) a neteří Michaela Feuereislová

Rodinné setkání ve StarDance: Aňa Geislerová fandila Jitce Schneiderové s osmiletou dcerou a neteří

Taneční show StarDance má za sebou už čtvrté kolo. Tentokrát se hvězdní soutěžící vlnili na parketu v rytmu temperamentního tance cha-cha a svižného quickstepu. Z kola ven šla dietoložka Kateřina Cajthamlová (59), jež ukončila soutěžní pouť i svému parťákovi, manželovi Jitky Čvančarové Petru Čadkovi.

Tak jako každý soutěžní večer v publiku nechyběli známí hosté, kteří se přišli podívat na to, jak to celebrity roztáčí na parketu.V hledišti zasedli například soutěžící z minulých řad Taťána Kuchařová (33) s Ondřejem Brzobohatým (38), Jana Doleželová (40) či Mahulena Bočanová (54).

StarDance si nenechaly ujít ani slavné sestry Geislerovy. Obě dvě herečky s sebou sice nevzaly své partnery, zato ale udělaly velkou radost svým dcerám. Aňa Geislerová (45) se pochlubila už osmiletou dcerou Stellou, která roste jako z vody a ve společnosti ji s maminkou moc nevídáme.

Pozadu nezůstala ani mladší Anina sestra Ester Geislerová (31). Ta se pro změnu pochlubila desetiletou dcerkou Miou. Do party vzaly ještě dceru jejich sestry Lely. Aňa v hledišti fandila především své herecké kolegyni a kamarádce Jitce Schneiderové (48), jež po boku tanečníka Marka Dědíka patří k největším favoritkám StarDance. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků