Emma Smetana se vyfikla na moderování openingu nové restaurace. Super.cz

Emma Smetana dohání své kolegyně předvádějící hluboké dekolty: Mrkněte na její sexy korzet

Moderátorky zpravodajství mimo obrazovku rády ukazují svoje dekolty. A ani Emma Smetana (32) už není výjimkou. Na otevření nové restaurace, kde představovala i novou aplikaci, se předvedla v sexy korzetu a seklo jí to, ačkoli strávila spousty hodin na cestě.

"Dá se říct, že jsem sem přijela rovnou z Ameriky, letěli jsme z New Yorku přes Paříž, před dvěma hodinami jsme přistáli," svěřila Emma, která čím dál víc cestuje. Letos to ale prý nepřeháněla. "Byla jsem v Paříži a Londýně, pak v jižní Francii. Ale už mi to připadá hodně dávno. Letos jsem vynechala zimu v Asii, tak bych to ráda napravila, vzhledem k tomu, že už tady zima opravdu začíná," slibuje si Emma výlet do exotiky. "Celý ten zbytek roku se pak odehrává v lepší náladě, než když si člověk nezkrátí zimu tím teplem," míní.

Protože jsme se potkali na otevření restaurace a bavili se o cestování, zajímalo nás, jak je na tom Emma s vařením, konkrétně exotických dobrot. "Když chodím ven do restaurace, dávám si většinou česká jídla, protože ta moc doma vařit neumíme. Doma s Jordanem vaříme středomořskou a asijskou kuchyni. Možná si jednou otevřeme restauraci," plánovala a vyjmenovala všechny zahraniční kuchyně, v nichž jsou s partnerem kovaní. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků