Podprsenky, které změnily život 1000 žen. Změní ho i vám!

Zapomeňte na všechno, co jste dosud věděla o podprsenkách. Představujeme vám čtyři revoluční podprsenky, které dokazují, že podprsenka není nepřítelem, kterého po celém dni s úlevou odložíte, ale doplňkem, o kterém nebudete celý den vědět. Jediné, co vám její přítomnost připomene, je váš vlastní skvělý pocit.
Jestli máte vlastnit jen čtyři podprsenky, jsou to tyhle!

Jestli máte vlastnit jen čtyři podprsenky, jsou to tyhle!

Každá z nás má v šuplíku nejednu podprsenku. Ale stejně nosíme dokola tu jednu nebo dvě. Ostatní jsme koupily z nejrůznějších důvodů, ale málokdy najdeme příležitost je obléknout. Nebylo by lepší mít čtyři perfektní podprsenky, které budeme bezmezně milovat? A prověřené více než 1000 spokojených žen? Pojďte se podívat, které to jsou!

Více
nyní na ASTRATEX
Lehký krajkový závoj pro vaše prsa

Lehký krajkový závoj pro vaše prsa

Jsou dny, kdy očekáváme, že naše prádlo uvidí ještě někdo další. Většinou sáhneme po krajce s cílem cítit se a vypadat svůdně. A pro takové dny je jako dělaná Triangle bra Angelia. Jedinečný střih košíčků s krajkou volně přecházející až na ramínka opticky zvětšuje ňadra a vytváří krásně modelovaný dekolt. Díky propracovanému střihu a úpletovému podšití přilne k vašemu tělu a zajistí, že se budete cítit i vypadat neodolatelně. Dáte přednost něžné bílé nebo tajemné černé?

Koupit
nyní na ASTRATEX
Podprsenka, která se přizpůsobí vám

Podprsenka, která se přizpůsobí vám

Už vás nebaví škrtící obvod, nepadnoucí košíčky a neustálé pocení? Podprsenku MAIA 4D Soft Control si zamilujete hned, jak ji obléknete. Její hladké košíčky jsou vyrobeny z unikátního materiálu, který reaguje na tělesnou teplotu a vytvaruje se právě podle vašeho těla. Tento termoresponzivní materiál také zajišťuje, že se pod podprsenkou nebudete potit. Padne vám jako ulitá, ať nosíte jakoukoliv velikost, a je tak ideální podprsenkou pro každý den. A jako bonus se skvěle hodí pod přiléhavé oblečení – díky hladkým košíčkům pod ním téměř není vidět! Kterou ze tří barev vyberete?

Koupit
nyní na ASTRATEX
Minimum materiálu pro maximální efekt: Nechte svůj dekolt zazářit

Minimum materiálu pro maximální efekt: Nechte svůj dekolt zazářit

Každá žena má někdy náladu podráždit muže ve svém okolí svůdným a pořádně hlubokým dekoltem. A od toho je tady bardotka Grand. Prsa jakékoliv velikosti podepře zespodu, a tím zdůrazní horní linii ňader. Přirozeně tak vytvoří efekt plných ňader bez nutnosti vycpávek. Prvotřídní krajka, široká ramínka a do detailu promyšlený střih zaručují, že budou vaše ňadra vypadat dokonale a vy si budete moci užívat obdivné pohledy i nepřekonatelné pohodlí. Na výběr máte hned tři barvy!

Koupit
nyní na ASTRATEX
Pro každý den, pro každou velikost

Pro každý den, pro každou velikost

Možná už jste o ní slyšela. Podprsenka, která rozčeřila vody a způsobila revoluční vlnu. Podprsenka SPACER 3D. Je vyrobena z revolučního dvouvrstvého materiálu, který je mimořádně lehký, vzdušný a odvádí tělesnou vlhkost. Přizpůsobí se liniím vašeho těla, dokonale k nim přilne a zajistí, že se budete celý den cítit příjemně, aniž byste věděla, že na sobě nějakou podprsenku vůbec máte. Pod těsným oblečením je téměř neviditelná a díky krajkovému zdobení se hodí i pro zvláštní příležitosti. Jestli máte vlastnit jen jednu podprsenku, je to právě tahle. Kterou ze čtyř barev vyberete?

Koupit
nyní na ASTRATEX

Časová osa článků