Kateřina Kristelová s maminkou Super.cz

Najdete podobu? Kristelová se pochlubila krásnou maminkou. Po padesátce je čerstvě zamilovaná

6. listopadu 2015 18:55

Moderátorka Kateřina Kristelová (38) přivede do společnosti partnera teprve ve chvíli, kdy si bude vztahem naprosto jistá. Zatím ji doprovázejí rodinní příslušníci. Dceru Claudii samozřejmě známe, několikrát vyvedla tetu a na přehlídku spodního prádla vzala pro změnu maminku. I po padesátce je to kočka.

"Lidi říkají, že po mámě jsem, to musíte posoudit sami. A je pravda, že dokud nebudu mít partnera, tak budu vodit třeba i strýčka nebo bratrance a sestřenice. Postupně asi představím celou svoji rodinu. A varuju vás, je nás jako Hujerových. Když se sejdeme doma v Táboře, dá se to těžko spočítat," smála se Katka.

Je její maminka hlídací babička, když je Kateřina dost pracovně vytížená a žije s dcerou sama? "Pomáhá, ale má teď partnera, který je z Ústí nad Labem, a je zamilovaná. Dává mi víru v to, že lásku můžete najít i po padesátce, protože teď prožívá strašně hezký životní vztah. Takže chápu, že se taky soustředí na svůj život. Ale máme dohodu, že si jednou za čtrnáct dnů bere Claudinku na víkend a já mám pak svůj holčičí svobodný víkend," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz

Zrušit