Světlana Nálepková na módní přehlídce módní zdravotní obuvi

Světlana Nálepková na módní přehlídce módní zdravotní obuvi Foto: Michaela Feuereislová

Nálepková se v padesáti letech předvedla v minišortkách, celulitidu nezná

Světlana Nálepková (59) v padesáti letech předvedla v ultra krátkých šortkách, že se rozhodně nemá za co stydět. Se svojí štíhlou pevnou postavou v pohodě zapadla mezi o skoro třicet let mladší modelky.

"S váhou jsme nikdy extra problémy neměla, nikdy jsem nedržela drastické diety. Určitě za to můžu poděkovat genům. Samozřejmě ale s věkem se musím držet," řekla Novinkám Světlana Nálepková (59).

Herečka a zpěvačka se předvedla v pondělí v roli modelky. Společně s o generaci mladšími modelkami oblékla béžové minišortky a předváděla na módní přehlídce novou kolekci módních zdravotních bot.

"S šortkami problém nemám. Naštěstí se mi celulitida vždycky vyhýbala obloukem. Nikdy jsem neměla ani náznaky pomerančové kůže," prozradila Nálepková.

Postavu si udržuje především cvičením. "Minimálně dvakrát týdně cvičím jógu a jednou týdně se snažím makat ve fitness centru. Držím si i jídelníček. Nikdy mi naštěstí nechutnaly knedlíky a omáčky. Rybičky a saláty mi vysloveně chutnají, takže s tím nemám žádný problém," dodala Nálepková. 

Gabriela Wolfová


Časová osa článků