Petro, opravdu je to jen kámoš? Došlo na osahávání i líbačku.

Petro, opravdu je to jen kámoš? Došlo na osahávání i líbačku. Herminapress

Petro Pudová, to ale není tvůj kluk! Kráska s vizáží o deset let mladší holky osahávala miniaturního nabušence

Jeden z objektů nejhezčích snů mladých českých mužů Petra Pudová (33) je už nějaký ten měsíc zadaná, randí s mužem, jehož jméno i vizáž tají. Přesto prý nenápadně přihlížel tomu, když se lísala k osvalenému zpěvákovi připomínajícímu kapesního Robocopa. A došlo i na líbačku a kupodivu pak ne na pěsti!

Petra se totiž měla blízko k Jarku Šimkovi (46), kolegovi, s nímž už nějaká léta objíždí republiku s šou Pomáda. A její drahá polovička, která za nic na světě nechce být nikdy mediálně odhalena, ho zná a kupodivu i přes jeho (a přítelkyně) ruce šmátralky nemá touhu mu spravit fasádu.

„Jára je moje tajná láska už spoustu let a jak se teď dal v posilovně dohromady, neuvěřitelně mu to sluší. Tak jsem si sáhla, i pusa padla, doma mi ale opravdu nikdo nenadával,“ řekla Super.cz Pudová, která přišla kamaráda podpořit na křest jeho nového videoklipu On The Dance Floor, který chválí za melodii i zvuk.

„Sama na sobě hodně pracuju, takže na Jarkovi oceňuju, jak se pořád s vervou pouští do dalších projektů,“ dodala Petra. Ta si na vizáži dala záležet, byla u kadeřníka a vizážisty, a dorazila v kompletu, jenž tvořil top, kožená vesta a sukně od módní návrhářky Dominiky Sedláčkové. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků