Nenechte se omezovat! Vyzkoušejte ultra pohodlnou tvarující podprsenku MAIA 4D Soft Control!

Řekněte konečně dost! Nenechte se omezovat škrtícím obvodem, tlačícími kosticemi a nepadnoucími košíčky. Přestaňte se své podprsence přizpůsobovat a nechte ji, ať se ona přizpůsobí vám! Ať vás příroda obdařila jakkoliv velkými ňadry, termoresponzivní podprsenku MAIA 4D Soft Control si zamilujete. Ale varujeme vás – jakmile ji vyzkoušíte, s jinou už se nespokojíte.
Lehká a pohodlná, vhodná pro celodenní nošení

Lehká a pohodlná, vhodná pro celodenní nošení

Podprsenka MAIA 4D je vyrobena z unikátního termoresponzivního materiálu, který reaguje na tělesnou teplotu a vytvaruje se přesně podle vašich křivek. Splyne tak s liniemi těla a díky hladkým košíčkům nebude po podprsence ani stopy. I když obléknete opravdu obepnutý top. Košíčky jsou měkké, příjemné a velmi lehké – podprsenka tak bude nejen téměř neviditelná pro vaše okolí, ale nebudete o ní celý den vědět ani vy. Lehká, prodyšná, krásná – co víc si přát?

Více
nyní na www.astratex.cz
Pro všechny velikosti prsou. A konečně bez pocení!

Pro všechny velikosti prsou. A konečně bez pocení!

Protože problémy s pocením a nepadnoucí podprsenkou trápí především ženy s většími ňadry, pořídíte podprsenku MAIA 4D Soft Control i ve větších velikostech. Díky svým unikátním vlastnostem se dokonale přizpůsobí vašim křivkám a rozhodně se v ní nezpotíte. Materiál košíčků je speciálně vyrobený tak, aby nezvyšoval tělesnou teplotu a zabránil tak pocení. Výsledkem je komfort a dokonalý tvar prsou.

Více
nyní na www.astratex.cz
Pro každou příležitost. Opravdu!

Pro každou příležitost. Opravdu!

Abyste si mohla dokonalý komfort užívat opravdu kdykoliv, pořídíte podprsenku MAIA 4D Soft Control hned ve dvou praktických barvách. Ve svůdné černé a praktické tělové barvě – ta je ideální pod bílé či průsvitné oblečení, splyne totiž s barvou vaší pleti. Ke všem třem barvám navíc pořídíte také ladící kalhotky. Ale pozor – jakmile podprsenku MAIA 4D jednou obléknete, s ničím jiným už se nespokojíte.

Více
nyní na www.astratex.cz

Časová osa článků