Dagmar Patrasová

Dagmar Patrasová Michaela Feuereislová

Drsná válka v šoubyznysu! Proti Dádě Patrasové vystoupil její dvorní skladatel, nebral si vůbec servítky

Nedávné video Super.cz s Dagmar Patrasovou (64) o tom, že nemá ani jednu plastiku, nadzvedlo ze židle jejího dvorního hudebního skladatele Zdeňka Bartáka. Do své asi už bývalé kamarádky se pustil pěkně zostra! Hlasujte v anketě na konci článku.

Muž, který má na triku třeba písničky Nonstop a Nenapovídej Michala Davida, řadu známých skladeb složil ale i pro Hanu Zagorovou, Marii Rottrovou i pro spoustu dalších, si myslí, že si ve videu zpěvačka a herečka zadělala na pořádnou ostudu.

„Kecy, botox, nafouknutí pusy, má výraz poťouchlýho trpaslíka… Její přirozený půvab je nenávratně pryč, škoda,“ napsala na sociální síť k našemu článku Zdeňkova kamarádka a skladatel s ní okamžitě souhlasil. „Hrůza a děs. Sněhová královna, to jsem já? Ostuda,“ kroutí hlavou Barták.

Do něj se okamžitě pustil syn Patrasové Felix Slováček junior a apeloval na to, že skladatel s jeho matkou natočil dvacet cédéček.

„My jsme tě všichni měli rádi. Pomlouvat takhle veřejně moji matku, myslíš si, že je to fajn?“ zlobil se mladík, kterého ale hudebník zpražil slovy o tom, ať si nejdřív video pustí a pak soudí.

„Máma odepisuje sama sebe a všechny projekty s tím spojené. Musíš ten problém hledat jinde,“ dodal. 

Kdo má podle vás v téhle kauze pravdu?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků