Lucie Borhyová na konci Televizních novin pozdravila ve studiu svého expřítele.

Lucie Borhyová na konci Televizních novin pozdravila ve studiu svého expřítele. Foto: reprofoto TV Nova

Borhyová poprvé po rozchodu mluvila s Hrdličkou v přímém přenosu: Jak dopadlo nepříjemné setkání?

Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová (43) se po dvanácti dnech opět musela ve studiu potkat se svým bývalým přítelem Michalem Hrdličkou (33), který si po rozchodu s blonďatou hvězdou Novy schválně měnil služby, aby se s ní nemusel potkat ve studiu.

Po skončení Televizních novin je totiž zvykem, že moderátorka ve studiu pozdraví sporťáka, který uvádí následující Sportovní noviny. Hrdlička si donekonečna služby prohazovat nemohl, a tak se s Lucií v práci jednou potkat prostě musel. Borhyová mohla slovo přenechat svému kolegovi Reyovi, což není zvykem, ale protože je profesionálka, ustála komunikaci s Hrdličkou s grácií, byť byla velmi stručná.

„Pondělní Televizní noviny jsou u konce, za chvíli Sportovní noviny, dnes s Michalem, dobrý večer,“ uvedla Hrdličku krátce a velmi stroze Borhyová, jež rozhodně neměla pomyšlení na žádné laškování.

Před kamerou se Borhyová sice tvářila, jako by se nic nestalo, ve skutečnosti ale mezi ní a Hrdličkou pořád panuje velmi napjatá atmosféra a oblíbená moderátorka prý rozchod velmi těžce nese.

To mladému sporťákovi se poté, co dal matce své dcery Lindy definitivní sbohem, značně ulevilo, o čemž svědčí i to, že pravidelně paří se svými kamarády. K nim patří i podnikatel Karel K. z Jesenice u Prahy, jenž ještě nedávno chodil s moderátorkou Evou Perkausovou (27), či kolega sporťák Petr Suchoň. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků