Co ti dva spolu mají?

Co ti dva spolu mají? Foto: Istituto Ganassini (8x)

Aneto, tohle ale není tvůj přítel: Vignerová se tulila k fešákovi, který byl dřív spojován s Partyšovou

Během focení se objevuje výhradně za objektivem fotoaparátu. Někomu ale asi přišlo, že je škoda, že jeho šarmantní vzhled zůstává skrytý, a tak z fotografa Dana Zahrádky udělali modela. Dvorní fotograf Gábiny Partyšové (42), který byl mimo jiné s moderátorkou v minulosti mnohokrát spojován, se stal tváří vlasové kampaně jisté italské značky.

Zahrádka ale nemusel být z nové úlohy příliš nervózní, neboť mu sekundovala Aneta Vignerová (32). „Byla to první taková přijatá nabídka v životě - stát jako model, poprvé v životě jsem kývl s podmínkou, že to budu i fotografovat. Navíc s Anetou je spolupráce vždy v pohodě, jen to, že normálně nejsme tak blízko sebe,” říká Zahrádka a s úsměvem dodává: „Upřímně, ze začátku jsem se necítil moc dobře, lépe se cítím za kamerou, ale nakonec to byla sranda, hlavně ta výzva a taková drzost - zvládnout se tvářit a v kapse mačkat dálkovou spoušť, s výsledkem jsem spokojenej. Myslím, že není vůbec poznat, že jsem to zároveň i fotil. Přece jen je to z druhé strany, než z které jsem zvyklý pracovat.”

Velmi podobně celé focení komentovala i Vignerová. „Spolupráce s Danem vzájemně plynula, Dan je velmi pěkný, přitažlivý muž, ale tím to pro mě končí, poněvadž já mám oči jen pro svého Míšu," řekla na adresu Michala Zemana. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků