Phoebe Price pořád provokuje.

Phoebe Price pořád provokuje. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nejzoufalejší americká herečka už neví, jak na sebe upozornit: Navlékla se jen do igelitu a předváděla lascivní pózy Miley Cyrus

Věčná čekatelka na filmové role Phoebe Price (47) už dávno zjistila, že se do Hollywoodu jen tak nedostane. Herečka, která se objevila v několika málo bezvýznamných rolích, však na sebe v Los Angeles neustále upozorňuje a doufá, že se na ni přeci jen usměje štěstí.

Své herecké nadání, o němž nepochybuje snad jen ona sama, naposledy předvedla, když zkoušela svůj nejnovější kostým na Halloween. Phoebe Price se navlékla do průsvitného igelitového modelu a snažila se napodobit lascivní pózy nestydaté zpěvačky Miley Cyrus (27).

Samotná Phoebe Price by přitom i bez kostýmu vypadala nejen pro děti dostatečně strašidelně. V tomto případě ale uspokojí všechny své exhibicionistické choutky, a navíc, což si ale vůbec neuvědomuje, znechutí další případné zájemce o její herecké služby.

Na štěky ze seriálu Akta X či thrilleru Náměsíčný, kde se vyzývavá ženština pochybné pověsti lehce mihla, si tak bude muset ještě nějaký ten pátek počkat. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků