Zleva Jan Tejkal, Dalibor Slepčík a Vojtěch Dzudza

Zleva Jan Tejkal, Dalibor Slepčík a Vojtěch Dzudza Foto: Super.cz/ Archiv TV Nova

Je mezi nimi nová hvězda? Tohle je 10 kluků, kteří se v SuperStar dostali do semifinále. Nejstarším je 21 let

Byla to zkouška nejen hlasových možností a projevu, ale také nervů. Pro většinu skončila cesta za pěveckým snem už v základních kolech, pro jiné o něco později. Zde je deset kluků, kteří obstáli a dotáhli to do semifinále.

V neděli se televizním divákům představí v prvním živém vysílání (představí se také moderátorka Jitka Nováčková) a jejich osud v cestě soutěží od té doby nebudou mít v rukou pouze porotci Pavol Habera, Ondřej Soukup, Marta Jandová a Klára Vytisková, ale také právě diváci. Jednoho z nich pošlou do finále. „Soutěžící, který získá nejvyšší počet hlasů, postupuje automaticky z prvního místa do finále. O ostatních třech postupujících rozhoduje v semifinálových kolech porota,“ vysvětlil režisér a kreativní producent SuperStar Pepe Majeský. Do finále tedy postoupí čtyři nejlepší kluci.

Jmenovitě se před finálovou bránu dostali Vojtěch Dzudza (15), Peter Farkašovský (18), Daniel Křižka (20), Pavol Kovaliček (19), Patricio Malundo (17), Marek Pošta (15), Dalibor Slepčík (15), Samuel Sleziak (21), Jan Tejkal (21) a Štěpán Urban (18). 

Kdo je váš favorit?

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků