Budete zírat. Toto je cesta k dobrému zažívání a je absolutně přírodní

V práci dost sedíte. Jako asi 80 % národa. I když si hlídáte stravu, stejně těžko vybalancujete optimální poměr například vlákniny. Zažívání vás sice občas potrápí, ale dobře víte, že to dobré i špatné prochází žaludkem a v malém množství zůstává ve střevech. Očistná kúra se vám šikne. Jako každému. Je to prevence. A tady máte návod, jak na ni.

Vláknina sem, vláknina tam, zdravé bříško tady a zdravá střeva tam. O tom, že mít klidný žaludek a zdravá střeva, je základ spokojeného fungování a například i skvělá prevence mnoha nemocí, se píše denně. Otázka zní, jak s těmito informacemi nakládáte? Pokud se nedržíte odborně sestaveného jídelníčku, můžete občas „narazit“ na zácpu. A i když se vám tato nepříjemnost vyhýbá, pročistit střeva se vám jednou za čas zkrátka vyplatí.

Koupit
nyní na Lepicol.cz
Světová špička na dobré zažívání

Světová špička na dobré zažívání

A právě tady nastupuje Lepicol. Tento čistě přírodní produkt, jehož klíčovou ingrediencí jsou obaly semen jitrocele indického neboli Psyllium, a to ve své téměř 100% čisté podobě, si razí úspěšně cestu světem od roku 1999. Právě v tomto roce vznikl jako řešení osobního problému Petera Jacksona, zakladatele stejnojmenného produktu i firmy. Peter trpěl syndromem IBS (syndrom dráždivého střeva) a s pomocí Lepicolu svůj problém vyřešil.

Koupit
nyní na Lepicol.cz
Přírodní produkt ze samých dobrých věcí

Přírodní produkt ze samých dobrých věcí

Od roku 1999 se Lepicol postupně rozšířil do 25 zemí světa, a svou vysokou účinnost potvrdil například i v nejnovější studii funkční zácpy. Také v Česku a na Slovensku patří Lepicol mezi nejoblíbenější produkty své kategorie. Lepicol jednoduše zlepší vaše zažívání a dostane vás do pohody. Přitom k tomu nepotřebuje jedinou umělou ingredienci. Je bezlepkový, neobsahuje fytáty, k výrobě se nepoužívají geneticky modifikované přísady a je vhodný pro diabetiky i vegany.

Koupit
nyní na Lepicol.cz
Vláknina a probiotika pro vaši 100% pohodu

Vláknina a probiotika pro vaši 100% pohodu

Lepicol se nabízí v několika různých variantách ve formě prášku nebo kapslí pro snadné užívání. Kromě čistě přírodní vlákniny obsahuje Lepicol Basic rovněž laktobacily a bifidobakterie neboli přátelské bakterie důležité pro udržování zdravých střev a také inulín, který se v našem těle chová jako rozpustná vláknina. Lepicol Plus přidává navíc trávící enzymy pro zvýšení komfortu trávení potravy. Vše v nejvyšší kvalitě a šetrné k vašemu tělu.

Koupit
nyní na Lepicol.cz
Žádné 'ale' ani 'kdyby'

Žádné 'ale' ani 'kdyby'

Lepicol vznikl v roce 1999 proto, aby pomohl svému zakladateli s osobním zdravotním problémem. Brzy se ukázalo, že jeho účinky dalece přesahují původní záměr i hranice Velké Británie, kde vznikl. Lepicol nyní užívají miliony lidí na celém světě, kterým se zažívá a žije o kus lépe. Lepicol obsahuje pouze špičkové suroviny, jejichž celý seznam najdete na stránce Lepicol.cz. Lepicol pomůže i vám. Stačí kliknout.

Koupit
nyní na Lepicol.cz

Časová osa článků