Hilary Rhoda se provdala za Seana Averyho.

Hilary Rhoda se provdala za Seana Averyho. Profimedia.cz

Nádherná modelka si vzala bývalého hokejistu jen pár dní po jeho skandálu při zatýkání

Ne zrovna ideálně si s ohledem na svůj velký den načasoval prohřešek bývalý hokejista New York Rangers Sean Avery (35). Kvůli obvinění z výtržnictví a následnému objevení návykových látek u něj doma během zatýkání, jej ještě čekají oplétačky se soudem. Je jasné, že topmodelka a jeho čerstvá manželka Hilary Rhoda se s ním nudit nebude...

Osmadvacetiletá kráska ze stránek magazínu Sports Illustated Swimsuit Issue a tvář značky Estée Lauder si s proslulým bouřlivákem řekla své ano v sobotu během obřadu při západu slunce v newyorském muzeu Parrish Art. Moderně pojatý ceremoniál doladila nevěstina jednoduchá róba s černozelenými prvky od Caroliny Herrery. V podobně neformálním duchu byl oblečen i ženich, který šedý oblek doplnil o bílou košili bez kravaty či motýlka.

Věřme, že Avery nebude muset posvatební čas trávit místo na líbánkách za mřížemi. Ve středu totiž vyšlo najevo, že byl o týden dřív zatčen a obviněn z výtržnictví. Skupinka řidičů tvrdí, že v Southamptonu na jejich vozidla házel blíže nespecifikované objekty. Přivolaní policisté uvedli, že byl Avery velice agresivní a jakoukoli vinu odmítal. Když jej o den později hlídka přijela do jeho domu zatknout, byl pod vlivem návykových látek, které byly rovněž nalezeny v jeho domě. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků