Míša Nosková a její nová image

Míša Nosková a její nová image Foto: Tomáš Varga

Z Noskové je zase sexy zrzka. Co myslíte, je to změna k lepšímu?

Zpěvačka Michaela Nosková (37) dlouho jako blondýnka nevydržela. Po roce se vrátila ke své zrzavé barvě vlasů, která ji zdobila od dob SuperStar. Poprvé se ve staronových vlasech ukázala v pátek na velkolepém koncertu Alexandrovců, kde je hlavní hvězdou.

"Měla jsem vlasy strašně zničené a když jsem své kadeřnici dnes ukázala, co budu mít večer na sobě, řekla, že je čas se vrátit k zrzavé, zapomenout na odbarvovače a začít vlasy dávat do pořádku. A je fakt, že mi hodně lidí říká, že jako zrzka vypadám prostě líp," řekla Super.cz Míša.

Celý její look vznikl v den koncertu. Míša oblékla dvoje nádherné večerní šaty od návrháře Lukáše Macháčka. A ten měl doslova pár hodin na ušití. Míša, jak je u ní zvykem, nechala výběr šatů na poslední chvíli.

"Že je Lukáš machr, jsem věděla, ale že mi bude šít šaty na Alexandrovce večer předtím, než odjedu na turné v časovém limitu 24 hodin, to je nejvíc. Jsem absolutně nadšená," řekla Super.cz Nosková.

Alexandrovci s Míšou Noskovou v Brně odstartovali turné po devíti českých městech. V Česku zazpívají po dvou letech a čekají je sportovní haly v Ostravě, Českých Budějovicích, Liberci nebo Praze. V minulosti zpívali s Karlem Gottem, Lucií Bílou nebo Evou Pilarovou. S Míšou v premiéře představili hit skupiny Queen Who Wants To Live Forever a také slavné Halelujah od Leonarda Cohena.  

Líbí se vám Míša opět s rezavými vlasy?

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků