Eva si neuvědomuje, že tak dlouho bude chodit se džbánem pro vodu, až přijde o svou práci v televizi.

Eva si neuvědomuje, že tak dlouho bude chodit se džbánem pro vodu, až přijde o svou práci v televizi. Michaela Feuereislová

Pomalu se zamotává do svých lží. Sedmilhářka Perkausová ani neví, do které školy chodí

Už několikrát jsme vám na Super.cz podali důkaz, že Eva Perkausová (27) nepatří zrovna mezi pravdomluvné jedince. Sice se v televizi přiznala, že měla na střední škole dvojku z chování, ale jinak si moderátorka Top Star Magazínu nedala říct a vylepšuje si svůj životopis, jak se jí zlíbí. Postupně se zamotává do svých lží jako rybka do sítě.

Teď se například ukázalo, že je všechno jinak s jejím vysokoškolským studiem. Není to ani rok, co Perkausová tvrdila, že studuje produkci na Vyšší odborné škole reklamní a umělecké tvorby v Praze 4. „Dala jsem se na produkci - studovat. Chci skloubit příjemné s užitečným, což je hraní, do kterého vidím blíž, co se týká produkce, učíme se kameru, scenáristiku, takže mě to baví,” nechala se slyšet v jednom z prvních rozhovorů natočených pro Super.cz. Na svém profilu na sociální síti Facebook se ale blondýna chlubí tím, že navštěvuje Vysokou školu finanční a správní.

Že by byla Eva schopná při svém zaměstnání navštěvovat hned dvě vzdělávací instituce najednou? Nebo že by si nejdříve udělala vysokou a pak vyšší odbornou? Spíš by si měla sama ujednotit, která z teorií je správná, i když na 21 let toho Eva už stihla opravdu hodně. 

Super.cz


Časová osa článků