Orlando Bloom byl na pláži středem pozornosti.

Orlando Bloom byl na pláži středem pozornosti. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

To je ale muskulatura: Hvězda Pána prstenů se svlékla do půl těla a ukázala světlu světa vypracovanou mužnou hruď

Populární herec Orlando Blooom po rozchodu s atraktivní modelkou Mirandou Kerr, s níž má čtyřletého syna Flynna, rozhodně nesmutní.

Dalo by se říct, že po rozchodu naopak rozkvétá. Legolas z Pána prstenů si o víkendu užíval na prosluněné pláží v Malibu, kde vystavil na odiv svou vypracovanou mužnou hruď. Po vášnivém objetí od slavného herce jistě touží řada krásných nápadnic.

Oficiálně je ale zatím Orlando sám a raději si užívá single života společně s přáteli. V poslední době se sice spekuluje o tom, že má pletky se sestrou Kim Kardashian Kendall Jenner, ale oficiálně se oba dva na veřejnosti ještě neukázali, takže se možná jedná jen o fámy, nebo krátký milostný románek. Kolem osmatřicetiletého Brita se ostatně točí spousta žen.

Milostné hrátky měl mít i s brazilskou topmodelkou Luisou Moraes. Všechno ale nasvědčuje tomu, že Mirandu Kerr zatím žádná vyvolená nenahradila. Svalnatý herec si raději užívá svobodného života. S bývalou hvězdou Victoria's Secret Kerr se Bloom rozešel v říjnu 2013. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků