3 revoluční podprsenky, které musíte mít!

Řekněte konečně dost a osvoboďte svá prsa od nepohodlných podprsenek! Nenechte se omezovat škrtícím obvodem, tlačícími kosticemi a nepadnoucími košíčky. Přestaňte se své podprsence přizpůsobovat a nechte ji, ať se ona přizpůsobí vám. Ať vás příroda obdařila jakkoliv velkými ňadry, tyto tři unikátní podprsenky si zamilujete.
Jak si představujete ideální podprsenku?

Jak si představujete ideální podprsenku?

Podle průzkumu ženy nejčastěji uvádějí, že od podprsenky požadují pocit pohodlí, praktický, ale nápaditý vzhled a neméně také pěkně vytvarovaný dekolt. Všechny uvedené body však spojuje jedno - podprsenka musí vypadat dobře pod oblečením, tj. žádné proznačující švy a nevzhledná deformace. Myslíte, že taková podprsenka neexistuje? Existuje a máme pro vás hned 3! A každá se navíc svými unikátními vlastnostmi soustředí na vaše speciální požadavky.

Více
nyní na www.astratex.cz
Prodyšná a lehká jako vánek: Podprsenka vašich snů

Prodyšná a lehká jako vánek: Podprsenka vašich snů

Nejen ženy s většími ňadry ocení špičkovou prodyšnost. Řekněte sbohem pocení i vy! Patentované košíčky podprsenky 3D SPACER jsou vyrobeny ze speciálního dvouvrstvého porézního materiálu se vzduchovou mezerou, který je mimořádně lehký a vysoce prodyšný. Díky této sendvičové konstrukci dokážou košíčky během nošení dokonale reagovat na změny vaší tělesné teploty a odvádět případnou vlhkost. Proto zůstává podprsenka uvnitř suchá i při vyšší tělesné zátěži či během parných letních dní. A kromě toho je ještě neuvěřitelně lehká!

Více
nyní na www.astratex.cz
Přizpůsobí se vám. Dokonale

Přizpůsobí se vám. Dokonale

Řekněte sbohem nepohodlí a oblékněte podprsenku, která se vám přizpůsobí. Podprsenka MAIA 4D Soft Control je vyrobena z unikátního termoresponzivního materiálu, který reaguje na tělesnou teplotu a vytvaruje se přesně podle vašich křivek. Splyne tak s liniemi těla a díky hladkým košíčkům nebude po podprsence ani stopy, i když obléknete opravdu obepnutý top. Košíčky jsou měkké, příjemné a velmi lehké – podprsenka tak bude nejen téměř neviditelná pro vaše okolí, ale nebudete o ní celý den vědět ani vy. Lehká, měkká, krásná – co víc si přát?

Více
nyní na www.astratex.cz
Minimum materiálu. Maximální efekt

Minimum materiálu. Maximální efekt

Chcete se cítit sexy, sebejistě a pohodlně zároveň? Oslňte své okolí dokonale tvarovaným dekoltem díky podprsence Grand. To, co dělá podprsenku Grand tak unikátním kouskem, je její střih. Kopíruje linii prsou pouze zespodu, takže perfektně přilne k ňadrům každé velikosti. Poprsí především podpírá a tím zdůrazňuje a vyplňuje horní linii ňader. Aby tento neodolatelný efekt vynikl co nejlépe, podprsenka Grand nemá ani centimetr zbytečné látky. Otevřený zaoblený střih v horní části podprsenky se tak skvěle hodí do opravdu hlubokých výstřihů. Minimum materiálu, maximum efektu.

Více
nyní na www.astratex.cz

Časová osa článků