Zbavte se lupénky natrvalo! Účinné řešení je zde. Jak dlouho chcete žít s lupénkou vy?

Prosluněné léto je za námi, čeká nás období, kdy se kožní onemocnění opět projeví ve své plné síle. Základem dobré péče o pleť je pravidelně a důkladně ji hydratovat. Hydratace přináší pokožce znatelnou úlevu. Nejvhodnějším řešením je kosmetika EmuCare obsahující vysoké množství Emu oleje.
Unikátní péče EmuCare konečně v ČR. Zbavte se lupénky skryté na pokožce hlavy!

Unikátní péče EmuCare konečně v ČR. Zbavte se lupénky skryté na pokožce hlavy!

Pokud si nevíte rady s lupénkou hlavy, pak vyzkoušejte unikátní EmuCare Shampoo, který obsahuje 3 % emu oleje. Emu olej vyniká v léčbě kožních problémů svými hojivými a hydratačními účinky. Obsahuje vysoký podíl kyseliny linolenové, která podporuje výstavbu nových kožních buněk, a dokonce působí i protizánětlivě. Abyste zvýšili účinnost léčby, pak zkombinujte EmuCare Shampoo s EmuCare olejem a zatočte s lupénkou ve vlasech jednou provždy. Stačí nanést a vmasírovat EmuCare Oil do pokožky hlavy, nechat působit co nejdéle a poté vlasy důkladně umýt šampónem EmuCare Shampoo. Tato regenerační kúra vrátí vaši pokožku hlavy opět do rovnováhy.

Koupit
nyní na MJ-KrasaZdravi.cz za 283 Kč včetně DPH
Tajemství zdravé pokožky starých Australanů – Emu olej!

Tajemství zdravé pokožky starých Australanů – Emu olej!

Nedostatek esenciálních mastných kyselin má za následek špatné hojení pokožky a její vysychání. Doplňte tělu ty správné mastné kyseliny s olejem EmuCare Oil. Emu olej obsahuje více než 70 % nenasycených kyselin, z toho je až 20 % esenciálních kyselin, které jsou nepostradatelné při procesech hojení, při regeneraci a produkci nových kožních buněk. Emu olej obsahuje množství nenasycených, nasycených a esenciálních mastných kyselin v unikátním poměru, který je srovnatelný s poměrem mastných kyselin obsažených v lidské kůži. EmuCare Oil obsahuje 99 % čistého emu oleje a je vhodný i na léčbu těch nejtěžších kožních projevů (např. těžká psoriáza, ekzémy, rozsáhlé popáleniny, jizvy atd.).

Koupit
nyní na MJ-KrasaZdravi.cz za 699 Kč včetně DPH
Dodejte pleti potřebné množství omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin pro lepší hojení

Dodejte pleti potřebné množství omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin pro lepší hojení

V průběhu noci se v kůži odehrává množství chemických procesů, proto je velmi důležité dopřát jí nejen kvalitní a dostatečně dlouhý spánek, ale také potřebnou hydrataci a látky, které podpoří její regenerační a hojivé procesy. EmuCare Night Cream podporuje přirozený proces obnovy kůže. Kůže během spánku ztrácí více vody než v průběhu dne a stejně tak je v noci schopna více vody přijmout. Používáním nočního krému tak dopřejete kůži zvýšenou hydrataci, která je v regeneračních procesech nepostradatelná. EmuCare Night Cream obsahuje 5 % emu oleje a je vhodný zejména pro osoby se suchou pokožkou.

Koupit
nyní na MJ-KrasaZdravi.cz za 478 Kč včetně DPH
Rychlá regenerace a tvorba nových kožních buněk díky emu oleji!

Rychlá regenerace a tvorba nových kožních buněk díky emu oleji!

Emu olej patří mezi velmi ceněnou a finančně nákladnou surovinu, proto se ve většině kosmetických přípravků nachází pouze v malém množství a bývá nahrazován především parafínem. Kosmetika EmuCare se pyšní vysokou koncentrací (až 99 % čistého emu oleje), a tudíž i účinností produktů. Pokud vám nevyhovuje tekutá konzistence emu oleje, pak vyzkoušejte EmuCare Oil/Gel, který má díky obsahu včelího vosku tužší konzistenci než samotný olej. Nestéká po pokožce a nemění svou konzistenci vzhledem k teplotě okolí. EmuCare Oil/Gel obsahuje 90 % čistého emu oleje a je svými léčivými a hydratačními účinky srovnatelný s produktem EmuCare Oil, který obsahuje 99 % čistého emu oleje.

Koupit
nyní na MJ-KrasaZdravi.cz za 424 Kč včetně DPH

Časová osa článků